Calendari 17-18

 

Propera jornada

SEGONA VOLTA

 

Jornada nº11 (11/12/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(Aleví)
CONSELL ESCOLAR "B"
(escoleta)
DESCANSA
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ "B" Dg 14:00H Martinenc - JMJ C/ del Telègraf, 31 -
Barcelona
BENJAMÍ "A" DESCANSA
ALEVÍ Dg 10:15H Horta "A"- JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
INFANTIL Dg 11:30H Horta "B"- JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
JUVENIL Diss 18:30H Cerdanyola "B" - JMJ C/ de les Camèlies
Cerdanyola del Vallès
JUNIOR Diss 18:00H St. Cugat "B" - JMJ Rbla. del Celler, s/n
 Sant Cugat
2ª CATALANA Diss 12:30H JMJ - St. Just 

Jornada nº11 (3/12/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(Aleví)
CONSELL ESCOLAR "B"
(escoleta)
Diss 09:45H JMJ - Claret
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ Diss 12:45H JMJ - Horta "A"
BENJAMÍ "B" Diss 14:00H JMJ - La Salle
BENJAMÍ "A" Diss 11:45H JMJ - St. Just "B"
ALEVÍ DESCANSA
INFANTIL DESCANSA
JUVENIL DESCANSA
JUNIOR DESCANSA
2ª CATALANA Dv 20:45H Laietà - JMJ C/ del Pintor Ribalta, 2
Barcelona

 

Jornada nº10 (26/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(Aleví)
CONSELL ESCOLAR "B"
(escoleta)
Diss 15:00H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
Barcelona
PB-INICIACIÓ  Dg 10:00H JMJ - Vilanova "C"
PREBENJAMÍ DESCANSA
BENJAMÍ "B" Diss 11:00H Les Franquesses - JMJ
BENJAMÍ "A" Diss 09:00H Barcino "A" - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2 -Barcelona
ALEVÍ Diss 12:15H JMJ - Arenys Munt "A"
INFANTIL Diss 11:00H JMJ - Arenys Munt "A"
JUVENIL Dg 13:45H Martinenc "C" - JMJ C/ del Telègraf, 31
 Barcelona
JUNIOR Dg 12:30H JMJ - Cerdanyola
2ª CATALANA Dg 11:00H JMJ - Congrés

 

Jornada nº9 (11/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
Diss 09:00H JMJ - CPI Sagrera
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Dium 14:00H Martinenc - JMJ C/ del Telègraf, 31
Barcelona
PB-INICIACIÓ  RETIRAT JMJ - Vilanova C
PREBENJAMÍ "A" Diss 12:00H Prat - JMJ C/ de Frederica Montseny
El Prat de Llobregat
PREBENJAMÍ "B" Diss 09:00H
Div 20:00H**
JMJ - Vilanova C** La Salle Bonanova - JMJ C/ de Sant Joan de la Salle, 33
Barcelona
BENJAMÍ  Diss 15:00H Congrés - JMJ C/ de Torroella de Montgrí, s/n Barcelona
ALEVÍ "A" Diss 15:00H JMJ - Torrelles B
ALEVÍ "B" Diss 09:45H JMJ - Martinenc A
JUNIOR Diss 13:30H JMJ - Barcino
2ª CATALANA DESCANSA

 FI PRIMERA VOLTA

Jornada nº8 (4 i 5/11/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
?? Horta - JMJ
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
Diss 10:00H JMJ - Badalona
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H JMJ - Congrés
PREBENJAMÍ "A" Dmc 1 10:00H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  Dmc 1 11:00H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
ALEVÍ "A" Diss 10:00H Cerdanyola A - JMJ C/ de les Camèlies
Cerdanyola del Vallès
ALEVÍ "B" Dium 11:20H Cornellà - JMJ Av. Línea Elèctrica 1-7,
Cornellà de Llobregat
JUNIOR Diss 12:45H Caldes B - JMJ C/ de la Torre Roja
 Caldes de Montbui
2ª CATALANA Diss 19:30HH St. Perpetua - JMJ Av. Girona, 7
 Santa Perpètua de Mogoda

Jornada nº7 (28 i 29/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
DESCANSA
CONSELL ESCOLAR "B"
(Pre- alevi)
Diss 15:00H JMJ - Arenys Munt
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ "A" DESCANSA
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  Dium 10:00H Corbera B - JMJ C/ de Josep Tarradellas
 Corbera de Llobregat
ALEVÍ "A" Diss 16:00H JMJ - St Josep SS B
ALEVÍ "B" Diss 18:45H JMJ - Palau Pleg. B
JUNIOR Diss 17:15H JMJ - St. Just A
2ª CATALANA Diss 20:00H JMJ - Sentmenat

Jornada nº6 (21 i 22/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Diss 09:00H Barcino - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2
 Barcelona
PREBENJAMÍ "A" Diss 09:00H JMJ - Ribes
PREBENJAMÍ "B" Diss 15:30H JMJ - Vilanova C
BENJAMÍ  Diss 12:50H JMJ - Martinenc B
ALEVÍ "A" Diss 10:00H JMJ - Congrés C
ALEVÍ "B" Diss 16:30H JMJ - Manlleu C
JUNIOR Diss 11:15H JMJ - Ripollet
2ª CATALANA Diss 19:00H Barberà - JMJ Rda Est, s/n
Barberà del Vallès

Jornada nº5 (14 i 15/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  DESCANSA
PREBENJAMÍ "A" DESCANSA
PREBENJAMÍ "B" DESCANSA
BENJAMÍ  DESCANSA
ALEVÍ "A" DESCANSA
ALEVÍ "B" DESCANSA
JUNIOR Diss 18:00H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
2ª CATALANA Diss 19:30H Horta - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona

Jornada nº4 (8 i 9/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Dium 10:30H Horta B - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
PREBENJAMÍ "A" Diss 09:15H Congrés C - JMJ C/ de Torroella de Montgrí, s/n
Barcelona
PREBENJAMÍ "B" Diss 11:15H Jesuites S. A - JMJ C/ del General Vives -
Barcelona
BENJAMÍ  DESCANSA
ALEVÍ "A" Dium 10:45H Torrelles B - JMJ C/ d'Enric Teira
Torrelles de Llobregat
ALEVÍ "B" Dium 15:00H Martinenc A - JMJ C/ del Telègraf, 31
Barcelona
JUNIOR Diss 19:15H Barcino - JMJ Plaça de Narcisa Freixas, 2 Barcelona
2ª CATALANA DESCANSA

Jornada nº3 (30 i 1/10/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  RETIRAT JMJ - CPI La Sagrera
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:00H JMJ - Martinenc "B"
PREBENJAMÍ "B" Diss 16:00H JMJ - Horta "D"
BENJAMÍ  AJORNAT Corbera "B" - JMJ C/ de Josep Tarradellas
Corbera de Llobregat
ALEVÍ "A" Diss 11:00H JMJ - Cerdanyola "A"
ALEVÍ "B" Diss 17:00H JMJ - Cornellà
JUNIOR Diss 18:15H JMJ - Caldes "B"
2ª CATALANA Dium 12:15H Martinenc "B" - JMJ C/ del Telègraf, 31
 Barcelona

Jornada nº2 (23 i 24/9/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ  Diss 09:30H Vilanova "C" - JMJ C/ de les Casernes
Vilanova i la Geltrú
PREBENJAMÍ "A" Diss 16:00H JMJ - La Salle Bonanova
PREBENJAMÍ "B" Diss 17:00H JMJ - Prat
BENJAMÍ  Diss 18:15H JMJ - Congrés
ALEVÍ "A" St. Josep SS "B" - JMJ C/ dels Germans de Sant Gabriel
 Sant Sadurní d'Anoia
ALEVÍ "B" Palau Plegamans "B" - JMJ Pg. de la Carrerada, 55
 Palau-solità i Plegamans
JUNIOR Diss 12:30H St. Just "A" - JMJ Pg. de la Muntanya, 27
 Sant Just Desvern
2ª CATALANA Diss 19:30H JMJ - Martinenc "A"

Jornada nº1 (16 i 17/9/17)

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
CONSELL ESCOLAR "A"
(escoleta)
CONSELL ESCOLAR "B"
(Benjamí)
PB-INICIACIÓ 
PREBENJAMÍ "A" Diss 10:30H JMJ - Horta "B"
PREBENJAMÍ "B" Cubelles "A" - JMJ Av. Pompeu Fabra, s/n
Cubelles
BENJAMÍ  Diss 16:00H Horta "C" - JMJ C/ de Feliu i Codina, 27
 Barcelona
ALEVÍ "A"
ALEVÍ "B"
JUNIOR
2ª CATALANA Diss 18:00H Ripollet - JMJ C/ Pizarro, s/n
Ripollet

 

Temporada 2017-2018

 

Grups primera fase (Setembre-Desembre 2017)

Categoria Territorial   Competició
Pre-Benjamí Iniciació Barcelona BCN PB Iniciació Grup 8
Pre-Benjamí A Barcelona BCN PreBenjamí Grup 14
Pre-Benjamí B    
Barcelona
BCN PreBenjamí Grup 12
Benjamí Barcelona BCN Benjamí Grup 14
Aleví A
Federació Aleví Grup 22
Aleví B
Federació Aleví Grup 9
Junior Federació Junior Grup 9
Sènior Federació 2a Catalana Grup A

Accessos directes a FECAPA:

 

CLASSIFICACIONS

RESULTATS

CALENDARIS

 

CATEGORIA DIA / HORA DE
PARTIT
PARTITS A CASA PARTITS A FORA Direcció
ESCOLA
PRE-BENJAMÍ
INICIACIÓ
Ds 15:30 JMJ - Bigues
PRE-BENJAMÍ Ds 10:30 Vilanova - JMJ C/ de les Casernes - Vilanova i la Geltrú
BENJAMÍ DESCANSA
INFANTIL DS 17:45  Claret - JMJ C/ de Sicília, 333 - Barcelona
JUVENIL DESCANSA
SENIOR Ds 16.30 JMJ - Maristes

AMPA de l'escola

AMPA de l'escola JMJ

Col·legi Jesús, Maria i Josep

"Els Padres"

FECAPA

Federació Catalana de Patinatge